ioy. HIT PROBIO

Probiotika, která neprodukují histamin a regulují jeho přirozenou produkci

Unikátní směsí 4 přátelských bakteriálních kmenů, které regulují hladinu histaminu. Tato probiotika harmonizují vaše zažívání v kombinaci s ioy. GOOD GUT a ioy. BOOS účinně zmírní stávající přecitlivělost na potraviny nebo histaminovou intoleranci, dlouhodobě regulují hladinu histaminu u již existující přecitlivělosti na potraviny nebo histaminové intolerance, podporují obnovu střevní stěny a udržují její optimální stav.

Nakupovat

Probiotika na histamin jsou speciálně navržené probiotické doplňky stravy, které pomáhají udržovat zdraví střev a podporují rovnováhu histaminu v těle. Histamin je chemická látka, která se vytváří v těle a může způsobovat různé alergické reakce a příznaky, pokud je v těle přítomna ve vysokém množství.

HIT PROBIO jsou unikátní směsí 4 přátelských bakteriálních kmenů, které regulují hladinu histaminu. Tato probiotika harmonizují vaše zažívání v kombinaci s ioy. GOOD GUT a ioy. BOOS účinně zmírní stávající přecitlivělost na potraviny nebo histaminovou intoleranci, dlouhodobě regulují hladinu histaminu u již existující přecitlivělosti na potraviny nebo histaminové intolerance, podporují obnovu střevní stěny a udržují její optimální stav.

přejít na stránku nákupu

Účinky na zdraví

 • harmonizuje vaše zažívání
 • účinně zmírní stávající přecitlivělost na potraviny nebo histaminovou intoleranci
 • dlouhodobě regulují hladinu histaminu u již existující přecitlivělosti na potraviny nebo histaminové intolerance
 • podporují obnovu střevní stěny a udržují její optimální stav
 • vstřebávání živin z potravy
 • odolnost vůči infekcím
 • emocionální stabilita a radost
 • produkce tepla
 • snížení stresu
přejít na stránku nákupu

ioy. důvěřují:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autor kuchařek o histaminové intoleranci

V roce 2015 mi byla diagnostikována histaminová intolerance. Přestože se můj zdravotní stav v průběhu let stabilizoval, považuji zdravá střeva za základ celkového zdraví člověka. A právě proto si akáciová vláknina Good Gut získala mé srdce. Nemluvě o kvercetinu BOOST - žlutém "must have" každého histaminového závisláka. Jsem ráda, že mi IOY přišla do cesty, protože kvalita jejich výrobků a lidský, až familiární, přístup k zákazníkovi se dnes vidí málokdy.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislavě

Všechny produkty mají při správném použití prokazatelné účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám mohou doporučit produkty na míru, které budou pro pacienta nejvhodnější. Při používání produktů pozorujeme u našich pacientů vynikající pokroky.

Nina Peráčková

Zdravý a životní styl EDITOR @elleczech
ZAKLADATELKA @thenolimitsgym


ioy. je moje velká srdcovka. Po letech trápení mám konečně zdravý žaludek a ráda doporučuji ioy.sk svým klientům, přátelům a rodině. Tyto produkty a skvělý biochemik Peter Szalay vyřešili to, co mě léta trápilo. Kvalita výrobků a osobní přístup je přesně to, co v dnešní době najdete málokdy, ale u ioy.sk ano. Děkuji vám za pomoc.

ioy. HIT PROBIO

Jejich hlavní úlohou je regulovat hladinu histaminu v těle, posilovat imunitní systém, podporovat správné trávení, zlepšovat vstřebávání živin a snižovat riziko některých onemocnění. Probiotika také pomáhají snižovat nadýmání, plynatost a další zažívací problémy.

ioy. HIT PROBIO

Jejich hlavní úlohou je regulovat hladinu histaminu v těle, posilovat imunitní systém, podporovat správné trávení, zlepšovat vstřebávání živin a snižovat riziko některých onemocnění. Probiotika také pomáhají snižovat nadýmání, plynatost a další zažívací problémy.

Často kladené otázky:

Prvý účinok sa dostaví približne po týždni pravidelnej konzumácie. Dlhodobý účinok príde po troch až šiestich mesiacoch.

Objednejte si nyní

zvýhodněný balíček
 • rychlé dodání
 • doprava ZDARMA
 • 30 dní na vrácení zboží
přejít na stránku nákupu
Slovensky