ioy. GOOD MOOD ioy. MENOPAUSE

DEJTE SI PAUZU OD PŘÍZNAKŮ MENOPAUZY

Dejte si pauzu od nepříjemných příznaků menopauzy. Pijte ioy. GOOD MOOD v kombinaci s ioy kapslemi. MENOPAUSE účinně pomáhá při hormonálních výkyvech, podporuje psychickou pohodu žen v menopauze a v období kolem menopauzy. Jak se mění naše tělo, mění se i naše výživové potřeby. Získejte cílenou podporu s naším produktem, který obsahuje prvotřídní, biologicky dostupné živiny, speciálně vybrané pro jejich synergickou schopnost pomáhat a posilovat ženský organismus v době, kdy nejvíce potřebuje rovnováhu.

Nakupovat
to nejlepší pro vaše zdraví

Hlavní účinky na zdraví

KOMPLEXNÍ PODPORA V OBDOBÍ KLIMAKTERIA

Během menopauzy se harmonie reakcí těla na působení pohlavních hormonů stále více narušuje. Ztráta estrogenu zhoršuje termoregulaci a funkci neurotransmiterů, zejména serotoninu. To má za následek návaly horka, noční pocení, poruchy spánku, atrofii pochvy, bolestivé muskuloskeletální projevy, úbytek kostní hmoty a zvýšené riziko rakoviny. Snižuje se schopnost efektivně vykonávat činnosti (paměť, myšlení, pozornost, schopnost řešit problémy). Tímto se zabývá také ioy. MENOPAUSE.

LEPŠÍ POCIT BEZ DRAMATICKÝCH ZMĚN NÁLAD

Hormonální výkyvy nálad je téměř nemožné napravit, pocit beznaděje a neustálé nervozity našemu duševnímu zdraví neprospívá. S ioy. MENOPAUSE můžete dát příznakům menopauzy úplnou pauzu.

ZNOVU VE SVÉ KŮŽI JAKO DŘÍV

Vraťte se ke každodenním činnostem ve svém životě bez omezení. Přechod je jen období, ne konec, projděte jím s grácií a bez větší újmy na fyzickém i duševním zdraví.

Produkt je vědecky sestaven tak, aby poskytoval optimální rovnováhu vitamínů a minerálů spolu se sójovými izoflavony a aktivními rostlinnými látkami. Každá kapsle kombinuje složky, které jsou často dostupné pouze samostatně, a je určena k boji proti četným projevům menopauzy a perimenopauzy, jako jsou změny nálad, vyčerpání, návaly horka, poruchy spánku, povadlá pokožka, slabé kosti, metabolické změny (včetně možného přibývání na váze), suchost a nízké libido. Přípravek poskytuje ženám zklidňující podporu, která jim pomáhá tyto výkyvy překonat.

přejít na stránku nákupu

Účinky na zdraví

 • blokování účinku v tkáních reprodukčních orgánů pomáhá snižovat riziko vzniku rakoviny závislé na hormonech (prsu, dělohy, prostaty)
 • snižuje riziko vzniku rakoviny závislé na hormonech
 • pomáhá zlepšovat paměť, pozornost
 • zmírňuje návaly horka a pocení, zlepšuje spánek
 • estrogenní účinek pomáhá udržovat hustotu kostí, předcházet osteoporotickým zlomeninám, snižuje hladinu krevních lipidů a omezuje zánět (rozvoj aterosklerózy)
 • pomáhá předcházet kardiovaskulárním onemocněním
 • zmírňuje plynatost, nadýmání, zácpu a průjem
 • zmírňuje vaginální atrofii a zvyšuje libido
 • zmírňuje návaly horka a pocenízlepšuje spánek
 • zmírňuje podrážděnost, uklidňuje a zlepšuje náladu
přejít na stránku nákupu

ioy. důvěřují:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autor kuchařek o histaminové intoleranci

V roce 2015 mi byla diagnostikována histaminová intolerance. Přestože se můj zdravotní stav v průběhu let stabilizoval, považuji zdravá střeva za základ celkového zdraví člověka. A právě proto si akáciová vláknina Good Gut získala mé srdce. Nemluvě o kvercetinu BOOST - žlutém "must have" každého histaminového závisláka. Jsem ráda, že mi IOY přišla do cesty, protože kvalita jejich výrobků a lidský, až familiární, přístup k zákazníkovi se dnes vidí málokdy.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislavě

Všechny produkty mají při správném použití prokazatelné účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám mohou doporučit produkty na míru, které budou pro pacienta nejvhodnější. Při používání produktů pozorujeme u našich pacientů vynikající pokroky.

Nina Peráčková

Zdravý a životní styl EDITOR @elleczech
ZAKLADATELKA @thenolimitsgym


ioy. je moje velká srdcovka. Po letech trápení mám konečně zdravý žaludek a ráda doporučuji ioy.sk svým klientům, přátelům a rodině. Tyto produkty a skvělý biochemik Peter Szalay vyřešili to, co mě léta trápilo. Kvalita výrobků a osobní přístup je přesně to, co v dnešní době najdete málokdy, ale u ioy.sk ano. Děkuji vám za pomoc.

ioy.GOOD MOOD + ioy.MENOPAUSE

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění menopauzálních a perimenopauzálních příznaků.

ioy.GOOD MOOD + ioy.MENOPAUSE

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění menopauzálních a perimenopauzálních příznaků.

Často kladené otázky:

Důvodem kombinace je psychická nepohoda, která se projevuje menopauzálními příznaky a projevuje se menopauzálními příznaky a je silně spojena s poruchou funkce trávicích orgánů, tj. střev a mikrobioty, protože normální funkce střev je závislá na spolupráci buněk tkání, které tvoří vnitřní výstelku střev, a mikrobioty/střevní mikroflóry. První volbou by měla být kombinace těchto látek, protože se předpokládá, že na nepohodlí se významně podílí i střevní diskomfort. ioy.GOOD MOOD řeší střevní problémy a BOOST slouží k zesílení účinku. V tomto případě je ioy.MENOPAUSE nositelem změny a kombinací s akáciovým komplexem se účinek zesiluje.

Objednejte si nyní

tříměsíční zvýhodněný balíček
 • jednodenní dávka obou produktů za 2,66 Euro
 • rychlé dodání
 • doprava ZDARMA
 • 30 dní na vrácení zboží
přejít na stránku nákupu
Slovensky