ioy. GOOD MOOD ioy. PMS

Pomáhá ženám řídit jejich cyklus, snižuje bolesti během menstruace a účinně zmírňuje příznaky PMS

Trpíte bolestivou menstruací, PCOS, akné, nepříjemnými příznaky PMS, jako je únava, vyčerpání, změny nálad nebo deprese, nebo nepříjemným nadýmáním doprovázeným častou zácpou či průjmem? S nadšením pomáháme ženám s jejich hormonálním zdravím. Proto se snažíme co nejlépe pochopit, jak nejlépe podpořit vaši pohodu v tomto období.

Přípravek pomáhá ženám zvládat jejich cyklus téměř bez bolesti, účinně zmírňuje příznaky PMS a revitalizuje mysl.

Nakupovat
to nejlepší pro vaše zdraví

Hlavní účinky na zdraví

MY ŽENY VÍME

Někdy stačí málo a náladovost, nervozitu, neklid a další projevy, které nás trápí každý měsíc, můžeme zásadně potlačit a nahradit je stabilním klidem.

LEPŠÍ POCIT

Rovnováha a vnitřní klid každé ženy jsou důležité nejen pro ni samotnou, ale také pro harmonii celé rodiny. Vykouzlit úsměv na tváři a rozdávat pozitivní energii v každé situaci je dobré pro všechny.

MÁ MENSTRUACE BOLET?

Menstruace může bolet, ale ne natolik, aby byla bolest nesnesitelná nebo omezovala naše každodenní fungování. Mnoho z nás ji však zná. Antikoncepce není léčbou menstruačního cyklu, ale má chránit před nechtěným otěhotněním, jakýkoli jiný vliv na naše tělo je vedlejším účinkem. Funguje jako make-up na akné, během dne ho zakryje, ale když ho sundáte, vyrážka je tam stále.

Nápoj ioy. GOOD MOOD v kombinaci s kapslemi ioy. PMS vytvořil vědec Peter Szalay a kombinované balení obsahuje směs vitamínů, minerálů a účinných látek vyvinutých tak, aby podpořily pohodu během menstruačního cyklu a před ním 5 způsoby: 


HORMONÁLNÍ REGULACE

ENERGIE snížení vyčerpání a únavy a podpora normálního metabolismu, který přináší energii
FUNKCE NERVOVÉHO SYSTÉMU
KOGNITIVNÍ FUNKCE
IMUNITNÍ SYSTÉM

přejít na stránku nákupu

Účinky na zdraví

 • potlačuje bolesti prsou, zad a hlavy
 • zmírňuje příznaky PMS a bolestivé menstruace
 • snižuje únavu, nervozitu nebo deprese
 • zlepšuje spánek
 • potlačuje kookurenční poruchy
 • zmírňuje příznaky kožního akné
 • zmírňuje plynatost, nadýmání, zácpu a průjem
 • zlepšuje složení mikrobioty a její spolupráci se střevem
 • odstraňuje podrážděnost, změny nálad, smutek, pocity úzkosti nebo hněvu
přejít na stránku nákupu

ioy. důvěřují:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autor kuchařek o histaminové intoleranci

V roce 2015 mi byla diagnostikována histaminová intolerance. Přestože se můj zdravotní stav v průběhu let stabilizoval, považuji zdravá střeva za základ celkového zdraví člověka. A právě proto si akáciová vláknina Good Gut získala mé srdce. Nemluvě o kvercetinu BOOST - žlutém "must have" každého histaminového závisláka. Jsem ráda, že mi IOY přišla do cesty, protože kvalita jejich výrobků a lidský, až familiární, přístup k zákazníkovi se dnes vidí málokdy.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislavě

Všechny produkty mají při správném použití prokazatelné účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám mohou doporučit produkty na míru, které budou pro pacienta nejvhodnější. Při používání produktů pozorujeme u našich pacientů vynikající pokroky.

Nina Peráčková

Zdravý a životní styl EDITOR @elleczech
ZAKLADATELKA @thenolimitsgym


ioy. je moje velká srdcovka. Po letech trápení mám konečně zdravý žaludek a ráda doporučuji ioy.sk svým klientům, přátelům a rodině. Tyto produkty a skvělý biochemik Peter Szalay vyřešili to, co mě léta trápilo. Kvalita výrobků a osobní přístup je přesně to, co v dnešní době najdete málokdy, ale u ioy.sk ano. Děkuji vám za pomoc.

ioy.GOOD MOOD + ioy.PMS

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění příznaků premenstruačního syndromu a obtíží provázejících menstruační cyklus.

ioy.GOOD MOOD + ioy.PMS

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění příznaků premenstruačního syndromu a obtíží provázejících menstruační cyklus.

Často kladené otázky:

Rozhodně pomůže náš produkt ioy. GOOD MOOD + ioy. PMS. U problémů, o kterých píšete, máme s ním velmi úspěšné výsledky. Tímto tématem se zabýváme již 20 let. Kombinace produktů ioy. GOOD MOOD + ioy. PMS slouží k nápravě hormonální nerovnováhy, potlačení nežádoucích psychických a fyziologických projevů premenstruačního syndromu, zlepšení kvality ovulačního cyklu a mnoha dalších zdravotních problémů souvisejících s ženským cyklem.

Objednejte si nyní

tříměsíční zvýhodněný balíček
 • jednodenní dávka obou produktů za 2,66 Euro
 • rychlé dodání
 • doprava ZDARMA
 • 30 dní na vrácení zboží
přejít na stránku nákupu
Slovensky