ioy. GOOD MOOD ioy. PMS

PŘEVEZMĚTE KONTROLU NAD ŽENSKÝM ZDRAVÍM

Kombinácia je navrhnutá tak, aby podporovala hormonálnu rovnováhu a zlepšovala reprodukčnú funkciu. Reguluje menštruačný cyklus frekvenciu aj bolesť. Hladina hormónov v tele je dôležitý faktor pri liečbe problémov s otehotnením, pretože nerovnováha hormónov môže mať negatívny vplyv na plodnosť. Hormonálna nerovnováha sa častokrát odzrkadľuje na pleti formou akné. Vďaka regulácii hormónov, zlepšeniu metabolizmu glukózy v ženskom tele, podpory ovulácie, vďaka látkam znižujúcim zápal a celkovému zloženiu, je kombinácia vhodná pri liečbe PCOS. Účinné zložky a látky pomáhajú s PMS symptómami ako sú nervozita, kŕče, zmeny nálad, úzkosť, bolesti a iné. 

Nakupovat
to nejlepší pro vaše zdraví

Hlavní účinky na zdraví

REGULACE MENSTRUACE

Naše kombo obsahuje přírodní složky, které pomáhají stabilizovat hormony a regulovat menstruační cyklus, jeho frekvenci a případné obtíže jako nadměrná bolest a PMS, které ho často doprovází. To může být důležité při plánování těhotenství, protože pravidelný a zdravý cyklus je klíčem k úspěšnému otěhotnění. Antikoncepce není léčba menstruačního cyklu, ale má chránit před nechtěným těhotenstvím; jakýkoli jiný účinek na naše tělo je vedlejší. Funguje jako make-up na akné, během dne ho zakryje, ale když si ho sundáte, vyrážka tam stále je.

PROBLÉMY S OTEHOTNĚNÍM

Hormonální rovnováha je nezbytná pro správné fungování reprodukčního systému. Hladina hormonů, jako jsou estrogeny, progesteron, luteinizující hormon a folikuly stimulující hormon, musí být správně vyvážená pro úspěšné oplození vajíčka a následné těhotenství. Nerovnováha může vést k mnoha komplikacím, které negativně ovlivňují plodnost. Například nepravidelná menstruace, anovulace (nepravidelná nebo žádná ovulace), PCOS a další hormonální poruchy. To může výrazně snižovat možnost otehotnění a zvyšovat riziko potratu.

PODPORNÁ LÉČBA PŘI PCOS

Regulace hormonů je klíčová při léčbě PCOS. Tato kombinace pomáhá nejen eliminovat nepříjemné příznaky PCOS, ale také stimuluje přirozenou ovulaci a zlepšuje celkový stav reprodukčního systému. Zlepšení metabolismu glukózy v ženském těle pomáhá udržovat stabilní hladiny cukru v krvi, ale také minimalizuje riziko vzniku inzulínové rezistence, což je často spojeno s PCOS.

PŘEDMENSTRUÁLNÍ SYNDROM PMS

85% žen v reprodukčním věku trápí příznaky PMS. Nejčastěji jsou: náladovost (nervozita, podrážděnost, pláč, deprese, úzkost), bolesti a citlivost prsou, nadýmání a obtíže v břiše (otok, nadýmání nebo křeče v oblasti břicha a podbřišku), bolesti hlavy až migréna, únava a ospalost, změny v chuťových preferencích (zvýšený hlad a chuť k jídlu - obvykle na kaloričtější jídla, chuť na sladké, neobvyklé chutě), problémy se spánkem, zhoršená koncentrace a paměť nebo bolesti v dolní části břicha a zad. Závažnost příznaků a jejich projev se u každé ženy může lišit. Některé mohou pociťovat pouze mírné nepohodlí, zatímco jiné trápí závažnější symptomy. Když jsou hormony v harmonickém stavu, příznaky PMS se zmírní až zmizí.

AKNÉ NEBO PROBLÉMY S PLETÍ

Důvodem akné bývá velmi často hormonální nerovnováha, která se ve většině případů řeší nasazením nebo doporučením hormonální antikoncepce. A funguje! Avšak přesně jako make-up na akné, během dne ho zakryje, ale když si ho večer sundáte, vyrážka tam stále je. A tento fakt se přehlíží. Hormonální rovnováha je revolučním krokem směrem k čisté a zdravé pleti, řešíce zároveň i další problémy hormonální nerovnováhy.

BOLESTIVÁ MENSTRUACE

Menstruace může bolet, ale ne natolik, aby bolest byla neúnosná nebo aby omezovala naše každodenní fungování. Mnohé z nás to však znají. Hormonální nerovnováha může vést k nadměrnému množství prostaglandinů, látky, která stimuluje stahy dělohy. Jejich příliš vysoká hladina může způsobit silné stahy dělohy a s tím spojenou bolest. Nerovnováha mezi estrogenem a progesteronem také může ovlivnit citlivost děložních svalů na prostaglandiny. Vzhledem k tomu, že hormony ovlivňují i citlivost nervových zakončení v děloze, jejich dysregulace může zvýšit vnímání bolesti. Udržování hormonální rovnováhy může být klíčové pro zmírnění bolestivé menstruace.

Nápoj ioy. GOOD MOOD ve spojení s kapslemi ioy. PMS byl vytvořen vědcem Peterem Szalayem tak, aby podporoval hormonální rovnováhu a zlepšoval reprodukční funkci. Pomáhá při léčbě ženských problémů: Reguluje menstruační cyklus frekvenci a případné obtíže jako bolest. Hladina hormonů v těle je důležitý faktor při léčbě problémů s otehotněním, protože nerovnováha hormonů může mít negativní vliv na plodnost. Hormonální nerovnováha se často projevuje na pleti formou akné. Díky regulaci hormonů, zlepšení metabolismu glukózy v ženském těle, podpoře ovulace, díky látkám snižujícím zánět a celkovému složení je kombinace vhodná při léčbě PCOS. Účinné složky a látky pomáhají s PMS symptomy jako jsou nervozita, křeče, změny nálad, úzkost, bolesti a další. Nečekejte na zhoršení vašich problémů, žijte harmonický život plný pohody a zdraví.

přejít na stránku nákupu

Účinky na zdraví

  • reguluje menstruační cyklus (frekvenci, intenzitu a další)
  • pomáhá při problémech s otěhotněním
  • slouží jako podpůrná léčba při PCOS
  • potlačuje příznaky PMS (náladovost, nervozita, podrážděnost, plačtivost, deprese, úzkost, bolesti a citlivost prsou, nadýmání a obtíže v břiše - otok, nafouknutí nebo křeče v oblasti břicha a podbřiška, bolesti hlavy až migrény, únava a ospalost, zvýšený hlad a chuť k jídlu - obvykle na kaloričtější jídla, chuť na sladké, neobvyklé chute, problémy se spánkem, zhoršená koncentrace a paměť či bolesti v dolní části břicha a zad)
  • zmírňuje příznaky kožního akné
  • zlepšuje složení mikroflóry a její spolupráci s trávicím systémem
přejít na stránku nákupu

ioy.GOOD MOOD + ioy.PMS

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění příznaků premenstruačního syndromu a obtíží provázejících menstruační cyklus.

ioy.GOOD MOOD + ioy.PMS

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění příznaků premenstruačního syndromu a obtíží provázejících menstruační cyklus.

Často kladené otázky:

Rozhodně pomůže náš produkt ioy. GOOD MOOD + ioy. PMS. U problémů, o kterých píšete, máme s ním velmi úspěšné výsledky. Tímto tématem se zabýváme již 20 let. Kombinace produktů ioy. GOOD MOOD + ioy. PMS slouží k nápravě hormonální nerovnováhy, potlačení nežádoucích psychických a fyziologických projevů premenstruačního syndromu, zlepšení kvality ovulačního cyklu a mnoha dalších zdravotních problémů souvisejících s ženským cyklem.

Objednejte si nyní

tříměsíční zvýhodněný balíček
  • jednodenní dávka obou produktů za 2,66 Euro
  • rychlé dodání
  • doprava ZDARMA
  • 30 dní na vrácení zboží
přejít na stránku nákupu
Slovensky