ioy. GOOD GUT ioy. BOOST

Při výběru doplňků stravy při histaminové intoleranci je třeba věnovat pozornost prebiotikům. Je třeba dbát na výběr správných kmenů, nesprávná kombinace bakterií může příznaky zhoršit. Máme výsledky, naši klienti byli po užívání ioy nápoje lepší. GOOD GUT v kombinaci s ioy kapslemi. BOOST se výrazně zlepšil již po dvou týdnech užívání.

Účinné řešení zdravotních problémů zažívacího traktu

Nakupovat
to nejlepší pro vaše zdraví

Hlavní účinky na zdraví

VÝRAZNÉ ZLEPŠENÍ PŘÍJMU POTRAVY

Porucha příjmu potravy (PPP) není jen odmítání jídla kvůli hubnutí nebo pubertálnímu rozmaru. Může začít nevinným hubnutím, které se časem vymkne kontrole. Jedná se o závažné a potenciálně život ohrožující duševní onemocnění.

POTLAČENÍ PROJEVŮ ALERGII

Alergické projevy, jako jsou příznaky histaminové intolerance, akné nebo atopie, mohou ovlivňovat a zejména omezovat každodenní život. Jakékoli, i malé zmírnění těchto příznaků znamená zvýšení kvality života.

OBNOVENÍ ROVNOVÁHY

V souladu s nejnovějšími poznatky přinášíme jedinečné produkty, které jsou přínosem v procesu obnovy rovnováhy mikrobioty, mikrobiomu a střevní propustnosti. Protože zdravá střevní flóra je klíčem ke zdraví!

ioy.good gut + ioy.boost

Vláknina akácie zapojuje mikrobiotu do řízení imunity a působí jako silné prebiotikum. Vytváří rovnováhu mikroflóry tlustého střeva, stimuluje růst bakteriálních kultur bifidus a faecalibacterium, zajišťuje jeho detoxikaci, potlačuje zánětlivé procesy a vytváří nepříznivé prostředí pro působení hnilobných a patogenních bakterií. Rychle a účinně obnovuje tkáň a funkci střeva. Unikátní komplex akáciové vlákniny, biologicky aktivních látek, minerálů a vitamínů obsažených v ioy. GOOD GUT a ioy kapsle. BOOST

přejít na stránku nákupu

Účinky na zdraví

 • podporuje zdravé trávení
 • zmírňuje alergie (HISTAMINOVÁ INTOLERANCE, akné, atopie)
 • vytváří rovnováhu mikroflóry tlustého střeva
 • má silné prebiotické účinky
 • zlepšuje funkci inzulínu (hladinu cukru v krvi)
 • revitalizuje střevní tkáň, zvyšuje ochranu před onemocněním srdce a cév, snižuje hladinu cholesterolu
  zlepšuje peristaltiku (pohyblivost střev)
 • zmírňuje únavu a deprese, zlepšuje spánek
 • působí protizánětlivě
 • potlačuje reflux
 • podporuje zdraví buněk, pomáhá zmírňovat probíhající onemocnění
 • zlepšuje funkci střevní bariéry
 • zlepšuje složení mikrobioty a její spolupráci se střevem (SIBO, IBS, Crohnova choroba)
 • odstraňuje plynatost, nadýmání, zácpu a průjem
přejít na stránku nákupu

ioy. důvěřují:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autor kuchařek o histaminové intoleranci

V roce 2015 mi byla diagnostikována histaminová intolerance. Přestože se můj zdravotní stav v průběhu let stabilizoval, považuji zdravá střeva za základ celkového zdraví člověka. A právě proto si akáciová vláknina Good Gut získala mé srdce. Nemluvě o kvercetinu BOOST - žlutém "must have" každého histaminového závisláka. Jsem ráda, že mi IOY přišla do cesty, protože kvalita jejich výrobků a lidský, až familiární, přístup k zákazníkovi se dnes vidí málokdy.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislavě

Všechny produkty mají při správném použití prokazatelné účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám mohou doporučit produkty na míru, které budou pro pacienta nejvhodnější. Při používání produktů pozorujeme u našich pacientů vynikající pokroky.

Nina Peráčková

Zdravý a životní styl EDITOR @elleczech
ZAKLADATELKA @thenolimitsgym


ioy. je moje velká srdcovka. Po letech trápení mám konečně zdravý žaludek a ráda doporučuji ioy.sk svým klientům, přátelům a rodině. Tyto produkty a skvělý biochemik Peter Szalay vyřešili to, co mě léta trápilo. Kvalita výrobků a osobní přístup je přesně to, co v dnešní době najdete málokdy, ale u ioy.sk ano. Děkuji vám za pomoc.

ioy.GOOD GUT + ioy.BOOST

Vláknina z akácie, která se postupně uvolňuje po dobu 24 hodin, působí jako silné prebiotikum. Zvyšuje přítomnost laktobacilů, bifidobakterií a bekteroidů a zároveň zlepšuje vstřebávání minerálů a posiluje imunitu. Vytváří rovnováhu mikroflóry tlustého střeva, stimuluje růst bakteriálních kultur bifidus a fekalibakterium. Více informací naleznete zde.

ioy.GOOD GUT + ioy.BOOST

Vláknina z akácie, která se postupně uvolňuje po dobu 24 hodin, působí jako silné prebiotikum. Zvyšuje přítomnost laktobacilů, bifidobakterií a bekteroidů a zároveň zlepšuje vstřebávání minerálů a posiluje imunitu. Vytváří rovnováhu mikroflóry tlustého střeva, stimuluje růst bakteriálních kultur bifidus a fekalibakterium. Více informací naleznete zde.

Často kladené otázky:

Organická akáciová vláknina obohacená o L-Glutamin a směs kurkuminoidů má silné puerothiazapální účinky, napomáhá tvorbě rovnováhy střevní mikroflóry a správnému fungování trávicího traktu, což má rozhodující vliv nejen na posílení imunitního systému člověka, ale i na jeho celkové zdraví a kvalitu života. Všichni se totiž chceme cítit dobře a užívat si života v plné fyzické i duševní spokojenosti bez zdravotních omezení. Nezapomínejte, že bez imunity není zdraví!

Objednejte si nyní

tříměsíční zvýhodněný balíček
 • jednodenní dávka obou produktů za 2,66 Euro
 • rychlé dodání
 • doprava ZDARMA
 • 30 dní na vrácení zboží
přejít na stránku nákupu
Slovensky